| Aktuálně | Propozice | Výsledky | Tratě | 2003 |

Výsledky konečné
Prezenční listina
Startovní listina
Propozice
Tratě 1.den
Tratě 2.den
Tratě 3.den
Foto

 

sponzoři
Severomoravská plynárenská a.s.
Horské středisko Javorový Vrch
Poskytovatel Internetu v ČR
InVite.cz - kvalitní webhosting za rozumné ceny

 

 

Startovní listina 2003 1. kola

U - spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen - max. počet psů 12
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Kučera Pavel 1 CZ 00274   57 18:00:00
Teichman Jan 2 CZ 01039   20 18:02:00
Filo Daniel 4 SK       18:06:00
 
A - Spřežení 8-6 psů bez rozdílu plemen
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Levíček Martin 5 CZ 00010 30126 51 18:08:00
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Henychová Jana Ing. 7 CZ 00861 30372 57 18:12:00
 
B - spřežení 6-4 psů bez rozdílu plemen
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Čapek Jan 9 CZ 01055   29 18:16:00
Vavruš Juraj 10 SK       18:18:00
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Řepík Bohumil 6 CZ 00470 30610 57 18:22:00
 
B1 - spřežení 6-4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Dostál Lukáš 13 CZ 00449   21 18:24:00
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Potoček Juraj 15 SK       18:28:00
 
B1 - spřežení 6-4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Miškár Karel 16 CZ 00747 31095 42 18:30:00
Kastner Richard 17 CZ 00740 31080 42 18:32:00
Němec Václav 18 CZ 00287 31063 57 18:34:00
Novotný Roman 14 CZ 00022   57 18:36:00
 
C - Spřežení 4-2 psů bez rozdílu plemen
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Levíčková Hela 26 CZ 00011 30572 49 18:42:00
 
C1 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Stuchlík Ladislav 28 CZ 00058   57 18:54:00
 
C2 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Hübner Tomáš 29 CZ 01018 31216 41 18:56:00
Páral Vladimír 30 CZ 00543 30478 57 18:58:00
Olšák Dušan 32 CZ 00434   57 19:02:00
Navrátil Dan 33 CZ 01330 30094 3 19:04:00
 
SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Brož Ondřej 20 CZ 01138   21 19:33:00
Kohoutová Pavla 21 CZ 01035 31019 20 19:34:00
Klimešová Martina 22 CZ 01134 30626 51 19:35:00
 
SKJ2 - skijöring - běžec na lyžích a 2 psi
Jméno a příjmení St.č. Země DID RZT Klub Start. čas
Grygar František 24 CZ     41 19:36:00
Pícl Aleš 25 CZ 01375 31208 41 19:37:00

Verze pro tisk
Vygenerováno za 0.10600 vteřin, počet zobrazených stránek 51 217
kontakt : Slezský Musher's Club Hlučín
Luboš SEIDL Vinohradská 57, 748 01 Hlučín
+420 777 307 377, kontakt@mushing.cz
© design & programming InVite