| Aktuálně | Propozice | Výsledky | Tratě | 2003 |

Výsledky konečné
Prezenční listina
Startovní listina
Propozice
Tratě 1.den
Tratě 2.den
Tratě 3.den
Foto

 

sponzoři
Severomoravská plynárenská a.s.
Horské středisko Javorový Vrch
Poskytovatel Internetu v ČR
InVite.cz - kvalitní webhosting za rozumné ceny

 

 

Celkové výsledky 2003 po 3. kole

A - Spřežení 8-6 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Levíček Martin 5 CZ 01:47:20 04:33:40 03:01:30 09:22:30 0:00:00 12.80
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Henychová Jana Ing. 7 CZ 02:12:26 05:11:09 03:35:15 10:58:50 0:00:00 10.93
2. Potoček Juraj 15 SK 01:53:18 05:39:53 03:38:57 11:12:08 0:13:18 10.71
3. Řepík Bohumil 6 CZ 02:49:35 06:04:52 04:19:45 13:14:12 2:15:22 9.07
 
B - spřežení 6-4 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Vavruš Juraj 10 SK 01:47:04 03:31:55 02:25:17 07:44:16 0:00:00 15.51
2. Čapek Jan 9 CZ 01:35:34 04:22:44 02:53:27 08:51:45 1:07:29 13.54
 
B1 - spřežení 6-4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Miškár Karel 16 CZ 01:56:22 04:45:12 03:02:20 09:43:54 0:00:00 12.33
2. Dostál Lukáš 13 CZ 01:57:23 05:09:34 03:03:25 10:10:22 0:26:28 11.80
3. Kastner Richard 17 CZ 01:55:10 05:39:13 03:11:38 10:46:01 1:02:07 11.15
4. Novotný Roman 14 CZ 02:06:37 05:37:24 03:18:28 11:02:29 1:18:35 10.87
 
C - Spřežení 4-2 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
3. kolo
22 km
Celk. čas
68 km
Odstup Rychl.
1. Levíčková Hela 26 CZ 01:46:46 02:10:07 01:13:23 05:10:16 0:00:00 13.15
 
C1 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
3. kolo
22 km
Celk. čas
68 km
Odstup Rychl.
1. Stuchlík Ladislav 28 CZ 02:17:17 02:29:57 01:31:21 06:18:35 0:00:00 10.78
 
C2 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
3. kolo
22 km
Celk. čas
68 km
Odstup Rychl.
1. Páral Vladimír 30 CZ 02:13:15 02:28:00 01:29:27 06:10:42 0:00:00 11.01
2. Olšák Dušan 32 CZ 02:45:38 03:11:42 01:58:25 07:55:45 1:45:03 8.58
3. Navrátil Dan 33 CZ 03:26:22 03:59:34 02:17:20 09:43:16 3:32:34 7.00
 
SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
3. kolo
22 km
Celk. čas
68 km
Odstup Rychl.
1. Klimešová Martina 22 CZ 01:56:03 01:48:41 00:58:08 04:42:52 0:00:00 14.42
2. Kohoutová Pavla 21 CZ 01:52:48 01:58:32 01:02:30 04:53:50 0:10:58 13.89
3. Brož Ondřej 20 CZ 01:49:56 01:58:27 01:05:57 04:54:20 0:11:28 13.86
 
SKJ2 - skijöring - běžec na lyžích a 2 psi
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Pícl Aleš 25 CZ 01:52:24 05:32:06 04:33:00 11:57:30 0:00:00 10.03
 
U - spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen - max. počet psů 12
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
3. kolo
42 km
Celk. čas
120 km
Odstup Rychl.
1. Filo Daniel 4 SK 02:01:15 03:30:23 02:12:34 07:44:12 0:00:00 15.51
2. Teichman Jan 2 CZ 01:52:17 04:30:33 03:14:40 09:37:30 1:53:18 12.47
3. Kučera Pavel 1 CZ 02:37:24 06:01:27 04:03:48 12:42:39 4:58:27 9.44

Verze pro tisk
Vygenerováno za 0.12830 vteřin, počet zobrazených stránek 43 864
kontakt : Slezský Musher's Club Hlučín
Luboš SEIDL Vinohradská 57, 748 01 Hlučín
+420 777 307 377, kontakt@mushing.cz
© design & programming InVite