| Aktuálně | Propozice | Výsledky | Tratě | 2003 |

Výsledky konečné
Prezenční listina
Startovní listina
Propozice
Tratě 1.den
Tratě 2.den
Tratě 3.den
Foto

 

sponzoři
Severomoravská plynárenská a.s.
Horské středisko Javorový Vrch
Poskytovatel Internetu v ČR
InVite.cz - kvalitní webhosting za rozumné ceny

 

 

Celkové výsledky 2003 2. kola

A - Spřežení 8-6 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Levíček Martin 5 CZ 04:33:40 0:00:00 12.28
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Henychová Jana Ing. 7 CZ 05:11:09 0:00:00 10.80
2. Potoček Juraj 15 SK 05:39:53 0:28:44 9.89
3. Řepík Bohumil 6 CZ 06:04:52 0:53:43 9.21
 
B - spřežení 6-4 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Vavruš Juraj 10 SK 03:31:55 0:00:00 15.86
2. Čapek Jan 9 CZ 04:22:44 0:50:49 12.79
 
B1 - spřežení 6-4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Miškár Karel 16 CZ 04:45:12 0:00:00 11.78
2. Dostál Lukáš 13 CZ 05:09:34 0:24:22 10.85
3. Novotný Roman 14 CZ 05:37:24 0:52:12 9.96
4. Kastner Richard 17 CZ 05:39:13 0:54:01 9.91
5. Němec Václav 18 CZ 05:52:40 1:07:28 9.53
 
C - Spřežení 4-2 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
24 km
Odstup Rychl.
1. Levíčková Hela 26 CZ 02:10:07 0:00:00 11.07
 
C1 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
24 km
Odstup Rychl.
1. Stuchlík Ladislav 28 CZ 02:29:57 0:00:00 9.60
 
C2 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
24 km
Odstup Rychl.
1. Páral Vladimír 30 CZ 02:28:00 0:00:00 9.73
2. Olšák Dušan 32 CZ 03:11:42 0:43:42 7.51
3. Navrátil Dan 33 CZ 03:59:34 1:31:34 6.01
 
SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
24 km
Odstup Rychl.
1. Klimešová Martina 22 CZ 01:48:41 0:00:00 13.25
2. Brož Ondřej 20 CZ 01:58:27 0:09:46 12.16
3. Kohoutová Pavla 21 CZ 01:58:32 0:09:51 12.15
 
SKJ2 - skijöring - běžec na lyžích a 2 psi
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Pícl Aleš 25 CZ 05:32:06 0:00:00 10.12
 
U - spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen - max. počet psů 12
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 2. kolo
56 km
Odstup Rychl.
1. Filo Daniel 4 SK 03:30:23 0:00:00 15.97
2. Teichman Jan 2 CZ 04:30:33 1:00:10 12.42
3. Kučera Pavel 1 CZ 06:01:27 2:31:04 9.30

Verze pro tisk
Vygenerováno za 0.21141 vteřin, počet zobrazených stránek 55 951
kontakt : Slezský Musher's Club Hlučín
Luboš SEIDL Vinohradská 57, 748 01 Hlučín
+420 777 307 377, kontakt@mushing.cz
© design & programming InVite