| Aktuálně | Propozice | Výsledky | Tratě | 2003 |

Výsledky konečné
Prezenční listina
Startovní listina
Propozice
Tratě 1.den
Tratě 2.den
Tratě 3.den
Foto

 

sponzoři
Severomoravská plynárenská a.s.
Horské středisko Javorový Vrch
Poskytovatel Internetu v ČR
InVite.cz - kvalitní webhosting za rozumné ceny

 

 

Celkové výsledky 2003 po 2. kole

A - Spřežení 8-6 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Levíček Martin 5 CZ 01:47:20 04:33:40 06:21:00 0:00:00 12.28
 
A1 - Spřežení 8-6 psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Henychová Jana Ing. 7 CZ 02:12:26 05:11:09 07:23:35 0:00:00 10.55
2. Potoček Juraj 15 SK 01:53:18 05:39:53 07:33:11 0:09:36 10.33
3. Řepík Bohumil 6 CZ 02:49:35 06:04:52 08:54:27 1:30:52 8.76
 
B - spřežení 6-4 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Vavruš Juraj 10 SK 01:47:04 03:31:55 05:18:59 0:00:00 14.67
2. Čapek Jan 9 CZ 01:35:34 04:22:44 05:58:18 0:39:19 13.06
 
B1 - spřežení 6-4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Miškár Karel 16 CZ 01:56:22 04:45:12 06:41:34 0:00:00 11.65
2. Dostál Lukáš 13 CZ 01:57:23 05:09:34 07:06:57 0:25:23 10.96
3. Kastner Richard 17 CZ 01:55:10 05:39:13 07:34:23 0:52:49 10.30
4. Novotný Roman 14 CZ 02:06:37 05:37:24 07:44:01 1:02:27 10.09
5. Němec Václav 18 CZ 02:14:18 05:52:40 08:06:58 1:25:24 9.61
 
C - Spřežení 4-2 psů bez rozdílu plemen
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
Celk. čas
46 km
Odstup Rychl.
1. Levíčková Hela 26 CZ 01:46:46 02:10:07 03:56:53 0:00:00 11.65
 
C1 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
Celk. čas
46 km
Odstup Rychl.
1. Stuchlík Ladislav 28 CZ 02:17:17 02:29:57 04:47:14 0:00:00 9.61
 
C2 - Spřežení 4-2 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
Celk. čas
46 km
Odstup Rychl.
1. Páral Vladimír 30 CZ 02:13:15 02:28:00 04:41:15 0:00:00 9.81
2. Olšák Dušan 32 CZ 02:45:38 03:11:42 05:57:20 1:16:05 7.72
3. Navrátil Dan 33 CZ 03:26:22 03:59:34 07:25:56 2:44:41 6.19
 
SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
24 km
Celk. čas
46 km
Odstup Rychl.
1. Klimešová Martina 22 CZ 01:56:03 01:48:41 03:44:44 0:00:00 12.28
2. Brož Ondřej 20 CZ 01:49:56 01:58:27 03:48:23 0:03:39 12.08
3. Kohoutová Pavla 21 CZ 01:52:48 01:58:32 03:51:20 0:06:36 11.93
 
SKJ2 - skijöring - běžec na lyžích a 2 psi
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Pícl Aleš 25 CZ 01:52:24 05:32:06 07:24:30 0:00:00 10.53
 
U - spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen - max. počet psů 12
Poř. Jméno a příjmení St.č. Země 1. kolo
22 km
2. kolo
56 km
Celk. čas
78 km
Odstup Rychl.
1. Filo Daniel 4 SK 02:01:15 03:30:23 05:31:38 0:00:00 14.11
2. Teichman Jan 2 CZ 01:52:17 04:30:33 06:22:50 0:51:12 12.22
3. Kučera Pavel 1 CZ 02:37:24 06:01:27 08:38:51 3:07:13 9.02

Verze pro tisk
Vygenerováno za 0.14489 vteřin, počet zobrazených stránek 55 952
kontakt : Slezský Musher's Club Hlučín
Luboš SEIDL Vinohradská 57, 748 01 Hlučín
+420 777 307 377, kontakt@mushing.cz
© design & programming InVite